Fondo gimtadienis: 10 metų. Svarbiausi projektai❤️

Praeitą savaitę paminėjus fondo pirmąjį dešimtmetį, įžengiame į antrąjį su dideliais planais, darbais ir ketinimais nuveikti dar daugiau GERŲ DARBŲ. 
 
Smagu pasidžiaugti, kad per pirmąjį dešimtmetį buvo įvykdyti dideli projektai: 
 
• 2013 m. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų pediatrijos skyriui buvo padovanotas taip reikalingas tuo metu hemodializės aparatas. 
 
• 2014 m., kai dar Lietuvoje buvo nekompensuojamos insulino pompos, aštuoniems vaikams, sergantiems diabetu, buvo nupirktos insulino pompos. 
 
Projektu “KAD MAŽŲJŲ MIEGELIS BŪTŲ SALDUS” Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, kuriuose tuo metu gyveno 50 vaikų, buvo atnaujintos lovytės bei padovanoti šešiaviečiai vežimėliai. 
 
• 2016 m. per visą Lietuvą vykdėme ir sėkmingai užbaigėme projektą “MAŽA ŠIRDELĖ, DIDELĖ VILTIS”, skirtą sutrikusio  vystymosi kūdikių namų poreikiams. 
 
Tais pačiais metais projektu “KITOKIE, BET YPATINGI” skyrėme paramą specialiųjų poreikių turintiems vaikams, lankantiems Vilniaus “Atgajos” specialiąją mokyklą bei Klaipėdos lopšelį-darželį “Versmė”. 
 
• 2017 m. projektu “SVEIKA, AKTYVI VASARA” dešimčiai vaikų dienos centrų  padovanojome jiems reikalingas vaikų laisvalaikiui priemones. 
 
• Tais pačiais metais pradėjome ir iki šiol tęsiame projektą “AKINUKAI VAIKAMS”, skirtą vaikų, augančių soc.darbuotojų globojamose šeimose, regai patikrinti bei padovanoti jiems reikalingus akinukus. 
 
Šiuos ir dar eilę kitų projektų, kuriuos jau užbaigėme ir tęsiame iki šių dienų, galėjome vykdyti tik mūsų fondo rėmėjų, partnerių ir bendraminčių dėka. 
 
• Pastaraisias metais vykdėmė ir užbaigėme didelius projektus “ĮKVĖPK VILTĮ I” ir “ĮKVĖPK II”, skirtus sunkiai sergančių vaikų reabilitacijoms bei slaugos bei medicinos priemonėms įsigyti.
 
AČIŪ visiems už tikėjimą mūsų darbais, su kuriuo įžengiame kartu į sekantį dešimtmetį.