Būreliai vaikams

Praėjo pirmasis mokslo metų pusmetis ir norime pasidžiaugti mūsų vaikais, kurie po pamokų skuba į būrelius, ugdo savo gebėjimus, susiranda naujų draugų ir atranda save.
Projektas “Būreliai vaikams” skirtas, bendradarbiaujant su socialiniais darbuotojais, paremti vaikus, augančius sunkumų turinčiose šeimose, padovanojant jiems laisvalaikio užsiėmimą ar sveikatai reikalingą terapiją. Šio projekto dėka per kelerius metus visas būrys vaikų lankė įvairiausius užsiėmimus, vyko į konkursus, tobulinosi stovyklose. O šiuo metu remiame šių vaikų popamokinę veiklą: dešimtmetė Ugnė, vienos geradarės dėka, jos kojytėms taip reikalingą baseiną lanko jau trečius metus. Kiekvieną mėnesį remiame Tautvydo, turinčio retą imunodeficito ligą, reabilitacijas: berniukui būtinas logopedas, kineziterapeutas.
Vilnietis Oskaras lanko baseiną, o jo sesutė Inga – reabilitacines baseino procedūras. Mergaitės Martina ir Justina muzikuoja: ukmergiškė lanko vokalą, o kaunietė – gitaros pamokas. O Klaipėdos  Vaikų dienos centras Dienvidis“ lankantiems vaikams kiekvieną pirmadienį dovanojame kūrybinius dailės užsiėmimus, lavinančius vaikų smulkiąją motoriką, žadinančius vaizduotę.
Tėvelių ir vaikučių vardu dėkojame rėmėjams už šias galimybes. O mes linkime vaikams ir toliau džiaugtis popamokine veikla ir gerų įspūdžių.