GIMTADIENIS: Fondas pradeda 10 –uosius metus

Rytoj mūsų labdaros ir paramos fondo “Vilties liepsna” gimtadienis! Prieš devynerius metus savo veiklą pradėjęs fondas įžengia į dešimtuosius metus, kuriuos minėsime mūsų tęsiamais projektais bei socialinėmis akcijomis, skirtomis padėti sunkiai sergantiems vaikučiams bei vaikams, augantiems soc. jautrioje aplinkoje.

Fondo vadovė Irina Mėdžienė kartu su savo komanda šia proga nuoširdžiai dėkoja visiems fondo draugams ir rėmėjams, be kurių paramos nebūtų ir šio fondo gimtadienio, „pradėjome veiklą kupini gerų norų ir entuziazmo, o nuveikta tikrai daug. Nuo pat pradžių dirbome nuoširdžiai, daug sužinojome ir išmokome. Labdaros fondas nėra paprasta veikla – čia daug emocijų. Šiandien mes jau turime savo tvirtą kryptį ir žinome savo galimybes. Kol mumyse yra viltis, tol gyvas ir tikėjimas”.
Viltis pasveikti rusena mūsų mažųjų ligoniukų širdelėse, viltis neapleidžia jų tėvelių, viltis gyva senolių godose”.
Per devynerius fondo gyvavimo metus kartu su rėmėjų pagalba jau suteikta arti …. Eur vertės paramos, padėta nesuskaičiuojamam būriui vaikų iš visos Lietuvos.
AČIŪ visiems, kurie lydi mus šiame kelyje. Pradėkime kartu dešimtuosius fondo metus padarydami dar daugiau gerų darbų, kad vilties liepsna degtų dar skaisčiau.