Kalėdinis gerumas!

Kalėdinis gerumas – Kalėdinės dovanos vaikams, šeimoms, susiduriančioms su sunkumais ir vienišiems senjorams 🎄❤️

Šv. Kalėdos – pačios laukiamiausios, kupinos vilties ir stebuklų šventės; ir nesvarbu, kiek metų skaičiuojame, ir kur jas pasitinkame. Labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” kiekvienais metais kviečia kolektyvus per Pyragų dieną skleisti gerumą ir aukoti sunkiai besiverčiančių šeimų ir senolių kalėdiniam stalui bei vaikų dovanėlėms.
Šiais metais, Pyragų dieną paaukojusių kolektyvų dėka, metų sandūroje aplankyta 30 šeimų bei 20 vienišų senolių, gyvenančių Širvintų ir Rietavo apylinkėse.
Dovanų ir skanėstų sulaukė arti 100 vaikų. Aplankytos buvo taip pat jaunos mamos su mažyliais laikinus namučius suradusios Kauno m. Kartų namuose. Kalėdinei gerumo akcijai šiais metais skirta 1600 Eur suma.

Mes linkime prie šventinio stalo susėdusioms mūsų aplankytoms šeimoms, santarvės, vilties ir tikėjimo.
Tegul spindi vaikų akys vaikystės džiaugsmu, o senolių – oria ramybe.

Nuoširdžiai dėkojame visų vardu visiems Kalėdinių vaišių rėmėjams: UAB „Viktorijai ir partneriai“, Cerera foods, Medus Bičių dovana bei per Pyragų dieną aukojusiems klaipėdiečiams Gridin’s Group ofisams, Volkswagen centras Klaipėda, Sigmaris Group, National Hotel, Vilniaus Atgajos specialioji mokykla visai šauniai bendruomenei bei nuotaikingai Mažyliu kirpykla Kaune, o taip pat visiems fondo draugams pasidalinusiems gerumu, kurių dėka galėjome padėti šioms šeimoms, pradžiuginti vaikus ir vienišus senjorus. ❤️