Kalėdinis gerumas – Fondo Kalėdų Senelio gėrybės vaikams!

Kalėdos – stebuklingas metas, kai Kalėdų Senelis, tarsi mostelėjus burtų lazdele, apsilanko netikėčiausiose vietose ir išpildo vaikų norus. Mums nepaprastai gera, kad kiekvienais metais, fondo draugų ir partnerių dėka, galime pradžiuginti vis didesnį ratą vaikų ratą.

Šiais metais apsilankę Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko  gerovės centre pradžiuginome aštuonis vaikučius  laikinai netekusius tėvų globos, įteikdami visiems asmenines dovanas, Lego konstruktorius, PC “Akropolis” čekius ir saldumynus.

Į Klaipėdos vaikų dienos centrą Dienvidis jau šiomis dienomis bus pristatytas futbolo stalas.

Vilniaus Atgajos specialioji mokykla nuo mūsų fondo Kalėdų Senelio sulaukė puikių, lavinimuisi skirtų floracencinių lentelių.

Mums taip pat gera, kad galėjome kartu pakviesti Kalėdų senelį su pasakų personažais į Klaipėdos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centras „Svetliačiok“ organizuojamą Kalėdinę šventę, taip pradžiugindami vaikučius, taip pat ir su specialiais poreikiais, besimokančius šioje mokykloje.

Gera buvo pabūti drauge. Kartu su šią gerumo akciją rėmusiais partneriais linkime, kad žiemos šventės visada būtų šviesios ir ramios, tegul pildosi svajonės!