Kviečiame prisidėti!

Prasidėjus mokslo metas, soc.darbuotojų globojamose šeimose augančių vaikučių poreikiai visada padidėja. Nenuostabu, kad gauname labai daug prašymų padėti jiems: tai ir patikrinti vaikų regėjimą ir padovanoti naujus akinus ; leisti vaikui lankyti jo mėgiamą būrelį, ar taip reikalingas sveikatai terapijas. Mes visada stengiamės išklausyti ir rasti kelią pagelbėti, todėl ieškome geros valios žmonių ir įmonių, kurių dėka, bendradrabiaujant ištiesiame pagalbos ranką kartu.

Šiandien norime priminti aukojimo galimybes : tai elektroninės bankininkystės būdu, paspaudus aukojimo mygtuką Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sąskaitą, ten galėsite pasirinkti banką iš kurio norėsite daryti pavedimą arba galėsite pasirinkti kitą būdą. Aukojant iš užsienio, galite pasinaudoti PAYPAL internetiniu banku. Taip pat galite aukojamą sumą pervesti tiesiogiai į mūsų sąskaitą.

Visa informacija apie šias galimybes bei mūsų fondo aukų dėžučių vietas surasite internetinėje svetainės sklityje – Kaip padėti ! AČIŪ už Jūsų GERUMĄ!