Stovyklos vaikams

Vasarai nė neprasidėjus, sulaukėme daug prašymų – padėti vaikams išvykti atostogų metu į stovyklas. Šiais metais nusprendėme suteikti paramą trims ugdymo įstaigoms, ir šalia minėto jau VŠĮ Vaikų ir paauglių socialinio centro, esančio Nemenčinėje, šiandien pristatome antrąją, mūsų ilgamečius draugus. Tai – Vilniaus Atgajos specialioji mokykla.

Mums didelis džiaugsmas paremti šios mokyklos bendruomenės tradicinę vasaros stovyklą “Visatos paslaptys” Monciškįse, nes visa mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dalyvauja ir mūsų fondo projektuose. Vilniaus Atgajos specialiojoje mokykloje mokosi vaikai nuo 7 iki 21 metų, turintys intelekto ir kompleksinius sutrikimus. Į stovyklą vaikučiai vyksta su savo tėveliais, nes, pasak čia dirbančių pedagogų, labai svarbu laiką praleisti visiems drauge, ne tik žaidžiant, bet ir išklausant paskaitas apie tokių vaikučių augimą ir ugdymą.

Numatyta parama siekia 500 Eur, labai norime paprašyti rėmėjų prisidėti, juk tik mūsų bendromis pastangomis vaikai gali bent mažytę vasaros dalelę praleisti įdomiai.

Visa informacija, kaip galite prisidėti.