Užbaigta socialinė akcija Mokinio krepšelis 2021!

Prasidėjo šiais metais ypatingai lauktas rugsėjis, vaikai pagaliau sugužėjo į klases, vasaros įspūdžiais jau pasidalinta ir vadovėliai atversti.
Pirmosiomis rugsėjo dienomis mes išdalinome visas rėmėjų ir geradarių gausiai padovanotas mokyklines prekes vaikams, augantiems Vilniaus miesto Naujininkų seniūnijoje, taip pat lankantiems ir gyvenantiems Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre, esančiame Dūkštų seniūnijoje, Geisiškių kaime. Apsilankėme ir Telšių socialinių paslaugų centre, kur jau ne pirmus metus nekantriai laukia visas būrys vaikučių ir jų tėvelių, o taip pat Molėtų socialinės paramos centre.
Mokyklinės priemonės buvo padovanotos Klaipėdos labdaros ir paramos fondo Dvasinės pagalbos jaunimui centrui, Globos namų Rytas šeimynoms, Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui, bei Klaipėdos Litorinos mokyklą lankantiems spec. poreikius turintiems vaikams, o taip pat Kauno kartų namuose ir Vilniaus krizių centre laikinai prisiglaudusiems vaikams bei Dienvidžio vaikų dienos centrą lankantiems vaikams.
Šiais metais ypatingai aktyviai jungėsi prie socialinės akcijos “Mokinio krepšelis” ne tik mūsų fondo ilgamečiai draugai ir rėmėjai, bet ir visas būrys naujų įmonių.
Dar kartą dėkojame visoms įmonėms, kurių darbuotojai nuoširdžiai prisidėjo prie šios socialinės akcijos, dėkojame fondo draugams, kurie ruošdami savo atžalas, pagalvojo ir apie kitus vaikus: Compensa Life Insurance Group SE Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos filialams, Technopolis miesteliui, Švyturio nealkoholinis alus įmonei, kauniečių advokatų kontorai Konsus bei klaipėdiečiams Gridins Group, AG Technologies Ltd, Marino Group, Marino projektai, UAB Toromega, UAB Sigmaris Group, Klaipėdos mėsinė, National Hotel ir kitoms viešumo nepanorusioms įmonėms. Nuoširdus AČIŪ UAB Charlot LT už ilgalaikį bendradarbiavimą šioje akcijoje. Šiais metais arti 500 vaikų buvo aprūpinti reikiamomis mokslui priemonėmis.
AČIŪ visiems! Tegul mokslo metai būna sėkmingi visiems! AČIŪ už Jūsų GERUMĄ!