Projektas “Įkvėpk viltį” !

2022-10-13

Projektas “Įkvėpk viltį” tęsiamas: slaugos ir medicinos priemonės bei terapijos sunkiai sergantiems vaikams ❤️

2023.12 – 2024.12

Labai kviečiame tapti šio, itin jautraus projekto, GERADARIAIS! 

Baigus antrus metus vykdomą projektą, tėvelių laiškai nesiliauna. O juose kiekviena eilutė, kiekvienas žodis alsuoja begaline meile ir rūpesčiu savo sunkiai sergančiam vaikui.

Negalime likti abejingais, negalime neištiesti pagalbos rankos, negalime būti ne šalia!!!

Šeimos labai dažnai susiduria su rimtais finansiniais iššūkiais, todėl atsižvelgiant į nuolatinius tėvelių prašymus padėti jų vaikų kasdieniams poreikiams labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” tęsią projektą, skirtą padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Projekto tikslas: 

rinkti lėšas sunkiai sergančių vaikų:

  • būtinoms slaugos priemonėms namuose
  • būtinoms medicinos priemonėms namuose (gultukai, maisto zondai, kitos med. priemonės)
  • būtinoms terapijoms (mankštos, kinezetarpija, ergoterapija, baseinas, )

Planuojama paremti 20 vaikų, skiriant kiekvienam vaikui iki 500 eur.

Sako, Dievas siunčia ypatingus vaikus tokiems tėvams, kuriems užtenka dvasios stiprybės atlaikyti daugiau išbandymų nei kitiems. Ir jie atlaiko: rūpinasi 24 val. per parą savo atžalas – slaugo, augina, žinodami, kad jų vaikai niekada nepasveiks, bet vildamiesi ir stengdamiesi be išlygų, kad tik jiems būtų lengviau.

Per du šio  projekto metus buvo padėta 44 vaikams, o taip pat Klaipėdos sutrikusio vystymosi  kūdikių namuose augantiems mažyliams. Išleista suma siekė net 21 790 Eur. Vaikai sulaukė ne tik kasdienai būtinų slaugos priemonių, bet taip pat ir jų sveikatai bei būčiai reikalingų įrengimų. Didelė dalis vaikų šio projekto dėka galėjo lankyti įvairias, jiems būtinas terapijas.

Padėkime kartu ir kitiems, laukiantiems pagalbos vaikams. Nepalikime jų vienų, būkime kartu tokiame nelengvame jų kelyje❤️