Kalėdinis gerumas – Fondo Kalėdų Senelio dovanos vaikams, jų tėveliams ir vienišiems senoliams

Kiekvienais metais fondo kolektyvas Metų sandūroje stengiasi aplankyti vis didesnį būrį vaikučių, šeimų ir vienišų senolių. Besibaigiant 2018 metams tai pavyko padaryti akcijos rėmėjų ir bendraminčių dėka, kurie per Pyragų dieną savo kolektyvuose paaukojo 3000 Eur sumą Kalėdiniam krepšeliui.

Iš viso aplankytos 40 socialinių darbuotojų globojamos šeimos iš Skuodo, Utenos bei Molėtų miestų ir aplinkinių gyvenviečių. Joms įteiktos Kalėdinės, šventiniam stalui skirtos vaišės. O kokios gi Kalėdos be vaikų šurmulio ir žaislų bei skanėstų laukimo? Arti 200 įvairaus amžiaus vaikų sulaukė Kalėdinių dovanėlių – knygučių ir žaisliukų bei saldainių. Neatsakėme pagalbos ir šeimoms, kurios kreipėsi paramos prieš šventes, siuntinukai pasiekė Pakruojo raj. bei Kėdainių bei aplankytos mūsų fondo globojamos šeimos iš Klaipėdos m. Ir, žinoma, užmiršti neliko vieniši senoliai, gyvenantys mūsų aplankytuose miesteliuose.

Laimės prisipildo širdis, matant besidžiaugiančius vaikus, jų tėvelius bei vienišus senolius, jų gerumu šviečiančias akis. Dėkojame visiems mūsų fondo rėmėjams ir linkime visoms šeimoms gražių švenčių, lengvesnių kitų metų bei tikėjimo.