PROJEKTAS ,,AKINUKAI VAIKAMS”

2023-09-10

Projektas skirtas padėti su sunkumais susiduriančioms šeimoms, o taip pat daugiavaikėms bei šeimoms, auginančioms specialiųjų poreikių vaikus, įsigyti jų vaikams reikalingus ir gydytojų išrašytus akinius.
2023.09.15 – 2024.06.30

Ar žinote, kiek daug vaikų Lietuvoje nešioja akinukus? Atrodo, kaip paprasta, nusivedi vaiką ir pasirūpini, bet nėra paprasta, ne visada... 

Deja, ne visi tėveliai gali pasirūpinti vaikais, o kai kurie vaikai auga tik su vienu iš tėvelių, arba su globėjais, o vaikučių su spec. poreikiais lęšiai kainuoja tikrai nemažai, bei esti tokių, kuriems akytės vis blogėja, ir vis reikia naujų akinukų. 

Projekto tikslai:

• rinkti tikslines lėšas, skirtas su sunkumais susiduriančiose šeimose gyvenančių vaikų akiniams, vieno iš pagrindinių žmogaus poreikių – gero regėjimo – užtikrinimui, kuris lemtų lengvesnį santykį su aplinka, geresnę vaiko savijautą ir savivertę, didesnį pasitikėjimą savimi.
• užkirsti kelią vaikų mokymosi sunkumams;
• padėti vaikams augti sveikiau ir saugiau, būti imlesniems mokslui.

Mūsų uždaviniai:

• paremti vidutiniškai 10 vaikų per mėnesį;
• per metus suteikti paramą apie 120 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų,
• vienam vaikui skirti iki 100  eurų paramą akiniams, priklausomai nuo pagal receptą išrašytų reikalingų koreguojančių stiklų.

Projekto partneriai:  Optikos pasaulis ir Optika vizija.

Kviečiame socialinius darbuotojus, tėvelius bei globėjus kreiptis dėl informacijos paramai vaikams, kuriems būtini akiniai, tačiau nėra galimybių jų įsigyti. Dirbame su visos Lietuvos soc. ir globos centrais bei vaikų dienos centrais!

Nuo 2017 m. virš 600 vaikų iš visų Lietuvos regionų sulaukė naujų akinukų bei jiems buvo patikrinta rega. Išleista suma siekia 40 000 Eur.

Kviečiame visus prisidėti prie Lietuvos vaikų, augančių socialinių darbuotojų globojamose šeimose, ne tik pagerinant šių vaikučių regėjimą, bet ir papuošiant jų nosytes gražiais stilingais akiniais, kurie kaip gražus aksesuaras, nuolatos džiugins ir teiks pasitikėjimo savimi.

Šilutės socialinių paslaugų centro darbuotoja: „Jūs visada žinote, kaip padaryti žmonių gyvenimus ryškesnius. Tėvelių vardu dėkojame už paramą, kuri yra labai vertinga AČIŪ!“

Susitelkime būtinajai pagalbai vaikams, jie – mūsų ateitis!