PROJEKTAS ,,AKINIAI VAIKAMS” - III etapas!

2019-01-14

Projektas skirtas padėti su sunkumais susiduriančioms šeimoms, o taip pat daugiavaikėms bei šeimoms, auginančioms specialiųjų poreikių vaikus, įsigyti jų vaikams reikalingus ir gydytojų išrašytus akinius.

 2019. 01.02 – 2019.12.31

Projekto tikslai:

• rinkti tikslines lėšas, skirtas su sunkumais susiduriančiose šeimose gyvenančių vaikų akiniams, vieno iš pagrindinių žmogaus poreikių – gero regėjimo – užtikrinimui, kuris lemtų lengvesnį santykį su aplinka, geresnę vaiko savijautą ir savivertę, didesnį pasitikėjimą savimi.
• užkirsti kelią vaikų mokymosi sunkumams;
• padėti vaikams augti sveikiau ir saugiau, būti imlesniems mokslui.

Mūsų uždaviniai:

• paremti vidutiniškai 10 vaikų per mėnesį;
• per metus suteikti paramą apie 120 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų,
• vienam vaikui skirti iki 100  eurų paramą akiniams, priklausomai nuo pagal receptą išrašytų reikalingų koreguojančių stiklų.

Kviečiame socialinius darbuotojus, tėvelius bei globėjus kreiptis dėl informacijos paramai vaikams, kuriems būtini akiniai, tačiau nėra galimybių jų įsigyti.

Rėmėjų dėka per dvejus metus 247 vaikams iš visos Lietuvos buvo padovanoti nauji akinukai.

Išleista suma siekia net 15135,35 Eur

Projekto pagrindinis partneris UAB „Optikos pasaulis“ teikia geranorišką pagalbą bei patarimus vaikams, renkantis akinius.

Kviečiame visus prisidėti prie Lietuvos vaikų, augančių socialinių darbuotojų globojamose šeimose, ne tik pagerinant šių vaikučių regėjimą, bet ir papuošiant jų nosytes gražiais stilingais akiniais, kurie kaip gražus aksesuaras, nuolatos džiugins ir teiks pasitikėjimo savimi.

Susitelkime būtinajai pagalbai vaikams, jie – mūsų ateitis!