"ĮKVĖPK VILTĮ" II dalis

2021-01-18

Projektas “Įkvėpk viltį II”: slaugos ir medicinos priemonės sunkiai sergantiems vaikams 

Nuo 2021.11 –  2022.12

Užbaigus pirmąjį  projekto etapą, tėvelių laiškai nesiliovė. O juose kiekviena eilutė, kiekvienas žodis alsuoja begaline meile ir rūpesčiu savo sunkiai sergančiam vaikui.

Negalime likti abejingais, negalime neištiesti pagalbos rankos, negalime būti ne šalia. Šeimos labai dažnai susiduria su rimtais finansiniais iššūkiais, todėl atsižvelgiant į nuolatinius tėvelių prašymus padėti jų vaikų kasdieniams poreikiams labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” tęsią projektą, skirtą padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Projekto tikslas: 

rinkti lėšas sunkiai sergančių vaikų:

  • būtinoms slaugos priemonėms namuose
  • būtinoms medicinos priemonėms namuose (gultukai, maisto zondai, kitos med. priemonės)

Projekto biudžetas: 10 000 eur

Planuojama paremti 20 vaikų, skiriant kiekvienam vaikui iki 500 eur.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Projektas “Įkvėpk viltį II”, skirtas slaugos ir medicinos priemonėms bei terapijoms sunkiai sergantiems vaikams, įvykdytas

Pirmame šio projekto etape, dėka pagrindinio rėmėjo UAB Putokšnis,  buvo padėta 19 vaikų, o taip pat Klaipėdos sutrikusio vystymosi  kūdikių namuose augantiems mažyliams. Išleista suma siekė net 10 500 Eur. Vaikai sulaukė ne tik kasdienai būtinų slaugos priemonių, bet taip pat ir jų sveikatai bei būčiai reikalingų įrengimų.

UAB Eugestos paramos dėka vykdėme ir užbaigėme šio projekto antrą etapą. Šios įmonės GERUMO dėka buvo padėta 25 -iems vaikams, turintiems sunkias negalias. Elzytė, Erika, Herkus, Arnas, Martinas ir kiti vaikučiai sulaukė kasdienai reikalingų slaugos bei medicinos priemonių, papildų, specialaus maistelio. Dalis šių vaikų lankė jiems reikalingas mankštas bei terapijas. Viso skirta UAB Eugesta parama siekė 10 000 Eur.

AČIŪ tariame visų šių šeimų, vaikų šypsenų ir mūsų fondo dėka.

Sako, Dievas siunčia ypatingus vaikus tokiems tėvams, kuriems užtenka dvasios stiprybės atlaikyti daugiau išbandymų nei kitiems. Ir jie atlaiko: rūpinasi 24 val. per parą savo atžalas – slaugo, augina, žinodami, kad jų vaikai niekada nepasveiks, bet vildamiesi ir stengdamiesi be išlygų, kad tik jiems būtų lengviau.

Nepalikime jų vienų, būkime kartu tokiame nelengvame jų kelyje.