"ĮKVĖPK VILTĮ" II dalis

2021-01-18

“Įkvėpk viltį”: slaugos ir medicinos priemonės sunkiai sergantiems vaikams

Projekto II dalis

Nuo 2021. 01 –  2021.12

Sako, Dievas siunčia ypatingus vaikus tokiems tėvams, kuriems užtenka dvasios stiprybės atlaikyti daugiau išbandymų nei kitiems. Ir jie atlaiko: rūpinasi 24 val. per parą savo atžalas – slaugo, augina, žinodami, kad jų vaikai niekada nepasveiks, bet vildamiesi ir stengdamiesi be išlygų, kad tik jiems būtų lengviau.

Praeitais metais COVID- 19 stipriai pakeitė mūsų visų gyvenimus, o šių šeimų, gyvenančių pagal vaikų ritmą dar labiau- visiems teko perkelti žadėtas reabilitacijas bei sveikatos terapijas, kurios būtinos šių, sunkiai sergančių vaikų kasdienai.

I projekto dalis buvo skirta vaikų reabilitacijoms ir būtiniausioms sveikatinimo terapijoms. Pagrindinio rėmėjo dėka keli, projekte dalyvaujantys vaikai, jau buvo  išvykę į reabilitacijas. Vaikai, dėl itin silpnos sveikatos, paramą gavo slaugos ir būtiniausomis med. priemonėmis.

Atsižvelgiant į esamą situaciją ir nuolatinius tėvelių prašymus padėti jų vaikų kasdieniams poreikiams Labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” tęsią projektą, skirtą padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Projekto tikslas: 

Rinkti lėšas sunkiai sergančių vaikų būtinoms priemonėms namuose:

  • Būtinoms slaugos priemonėms namuose
  • Būtinoms medicinos priemonėms namuose (gultukai, maisto zondai, kitos med. priemonės),

Projekto biudžetas: 20 000 eur

Planuojama paremti 40-50 vaikų, skiriant kiekvienam vaikui iki 500 eur

Kiekvienas gautas laiškas iš tėvelių, kiekviena eilutė alsuoja beatodairiška meile savo vaikui, bet kokiomis pastangomis padėti jų atžalai, įsikabinti kad ir už šapelio, kad tik ateitų pagalba jų vaikui, kad tik neužgestų viltis jų pačių akyse, nes stiprybės reikia juk visam gyvenimui.

Nepalikime jų vienų, būkime kartu tokiame nelangvame jų kelyje