Sušildykim vieni kitus

2015-09-01

„Rudenį, Aleksandro Gridino labdaros fondas, inicijavo socialinę kojinių mezgimo akciją “Sušildykime vieni kitus”, pakviesdamas visus numegzti kojinytes sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams bei našlaičiams, augantiems kūdikių bei globos namuose.

Labai smagu, kad ši graži ir prasminga akcija sulaukė daug įvairaus amžiaus žmonių dėmesio, bet labiausiai džiaugėmės, kad prie akcijos prisijungė garbaus amžiaus senoles, gyvenančios globos namuose.

Rėmėjų UAB ,,Litwool” ir Dariaus Juodpusio dėka, močiutėms parūpinus siūlų mezgimui, kojinytes mažyliams mezgė Kauno Panemunės globos namų senolės, drauge su personalu, taip pat čia pagyvenusių žmonių dienos centrą lankančios moterys bei Tremtinių senjorų klubo narės, Klaipėdos raj. Gargždų Viliaus Gaigalaičio ir BĮ Klaipėdos miesto globos namų močiutės, VŠĮ ,,Sevilis” senelių namų ir Kauno raj. Čekiškių socialinės globos ir priežiūros namų mezgėjos, bei Vilniaus VŠĮ Antavilių pensionato gyventojos.

Dėka mokančiųjų megzti, tame tarpe Gridin’s Group personalo bei jų artimųjų gausaus būrio, Lietuvos kultūros tarybos darbuotojų bei Klaipėdos Varpo gimnazijos mokinių ir mokytojų, per gruodžio mėnesi buvo numegztos 422 poros kojinių.

Džiaugiamės, kad inicijuotos akcijos ,,Sušildykime vieni kitus” tikslas buvo sėkmingai įgyvendintas – kojinyčių mezgimas suvienijo ir mažus ir senus. Jautru ir nuoširdu, kad pačios senolės, gyvenančios globos namuose aplankė kūdikių namus, dalino kojinytes, klausėsi vaikučių klegesio, buvo apglostytos begalės mažų rankyčių… Ne tik dovanoti mezginiai dar ilgai šildys kūdikius ir vaikus šią šaltą žiema, bet svarbiausia – dvi kartas suvienijusi širdžių šiluma.“